42. Konvolut 4 kusů Ze života na vsi
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
volné listy, signováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 16 cm, výška: 23 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč