50. Před Vánocemi
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1959
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 54 cm
Konec dražby: 19.09.2019 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč