51. Krocení koně
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
Signováno vpravo dole, volný list v paspartě
Technika: litografie
Šířka: 16 cm, výška: 21 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč