51. Krocení koně

Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)

Signováno vpravo dole, volný list v paspartě
Technika: litografie
Šířka: 16 cm, výška: 21 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč