130. Cestou z pole
Autor: Arno Nauman
(1887 Hoříněves - 1959 Praha)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole číslováno 9/54, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 17,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 24 x 28 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč