337. Sv. Mikuláš z Vlašské ulice

Autor: Arno Nauman
(1887 Hoříněves - 1959 Praha)

volný list 47 x 32 cm, signováno v tisku monogramem AR, signováno tužkou vpravo dole pod tiskem. Název díla napsán tužkou vpravo dole
Technika: lept
Šířka: 24,5 cm, výška: 32 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 21:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč