113. Benátky
Autor: Vladimír Pukl
(1896 Dobromilice - 1970 Olomouc)
signováno vpravo dole, rámováno v blondel pošk. rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 62 cm, rámování: 78 x 68 cm
Konec dražby: 17.12.2019 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč