280. Ze zámeckého parku v Čechách pod Kosířem
Autor: Vladimír Pukl
(1896 Dobromilice - 1970 Olomouc)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: 37,5 x 43 cm
Konec dražby: 13.12.2018 22:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč