280. Ze zámeckého parku v Čechách pod Kosířem

Autor: Vladimír Pukl
(1896 Dobromilice - 1970 Olomouc)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: 37,5 x 43 cm

Konec dražby: 13.12.2018 22:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč