Hvar

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, materiál: volný list, datace: 2017
Šířka: 44 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 13.05.2019 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč