142. Ilustrace ke knize
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: perokresba
Šířka: 21,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč