153. Světová literatura - návrh ilustrace
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: perokresba
Šířka: 27,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč