163. Ostrov Murter
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1983
Šířka: 41 cm, výška: 28 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč