241. Ukřižování
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole, návrh na autorovu diplomovou práci, získáno přímo od autora, doplněno autorským textem
Technika: tempera, datace: 1969
Šířka: 31 cm, výška: 28 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč