245. Svatá rodina
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1970
Šířka: 31 cm, výška: 28 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 22:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč