29. Pohled na Hvar

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

barevný několikanásobný linoryt, signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 12/25
Technika: linoryt, materiál: volný list, datace: 1975
Šířka: 29,5 cm, výška: 25 cm

Konec dražby: 03.03.2020 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč