29. Pohled na Hvar
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
barevný několikanásobný linoryt, signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 12/25
Technika: linoryt, materiál: volný list, datace: 1975
Šířka: 29,5 cm, výška: 25 cm
Konec dražby: 03.03.2020 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč