439. Vašek
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, získáno přímo od autora, zezadu autorský list s poznámkami, tyto návrhy byly odměněny v soutěži ke 100. výročí Národního divadla.
Technika: tempera, datace: 1981
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list
Stav: vynikající
Konec dražby: 11.05.2020 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč