440. Vajíčková rodina
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole, získáno přímo od autora, pochází z návrhů na velikonoční známku z roku 2004, doplněno autorským textem
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 2004
Šířka: 27 cm, výška: 17,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč