441. Necudnosti
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole, návrh na ilustraci do časopisu, získáno přimo od autora
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: kolem roku 1995
Šířka: 16 cm, výška: 31 cm, rámování: volný list
Stav: vynikající
Konec dražby: 11.05.2020 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč