501. Srdce IV.
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč