Corpus Kristus

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno vlevo dole
Šířka: 31,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 03.03.2020 20:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč