56. Corpus Kristus
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vlevo dole
Šířka: 31,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč