56. Polní mše

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno vpravo dole
Šířka: 28 cm, výška: 34 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.05.2019 21:00

Zbývá: 17d 18h 41m 27s

Vyvolávací cena: 450 Kč