Národovectví

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno vpravo dole
Šířka: 31 cm, výška: 31,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 03.03.2020 20:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč