H. Müller - Vesničani a kůň
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 38 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 44,5 x 54,5
Konec dražby: 13.07.2023 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč