9. Hradčany a Karlův most
signováno vpravo dole
Technika: tempera
Šířka: 57 cm, výška: 45 cm, rámování: 57 x 70 cm
Konec dražby: 28.05.2023 15:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč