Zátiší

Autor: Jiří Novotný
(1919 Trhový Štěpánov - 1992)

signováno a datováno vpravo nahoře, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 90 cm, výška: 65 cm, rámování: 76 x 100 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč