Pár

Autor: František Xaver Naske
(1884 Praha - 1959 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 14 cm, výška: 28 cm, rámování: 47 x 31 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 01.03.2021 22:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč