Na výletě

Autor: František Xaver Naske
(1884 Praha - 1959 Praha)

Signováno vpravo dole, orámováno a zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno
Šířka: 57 cm, výška: 48 cm, rámování: 56 x 66 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč