90. Žena v kroji
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, volný list
Technika: kresba, datace: 1942
Šířka: 25,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 50 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč