107. Pohled na rybník
Autor: Vladimír Mencl
(1926 České Budějovice)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 98 cm, výška: 133 cm, rámování: 49 x 114 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 06.11.2018 19:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč