109. Ulička v Makarské

Autor: Zdeněk Sigmund
(1924 Praha - 2017 Pardubice)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 55 cm, výška: 30 cm, rámování: 69 x 53 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 06.11.2018 19:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč