Zátiší

Autor: Zdeněk Sigmund
(1924 Praha - 2017 Pardubice)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 37 x 42 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč