Červená bárka - Bretagne

Autor: Zdeněk Sigmund
(1924 Praha - 2017 Pardubice)

Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek, výstavní štítek - výstava 4. generace Sigmundů č. 35, výstava 3. generace Sigmundů č. 19 a výstava Goltzova tvrz katalogové č. 7
Technika: olej na sololitu, datace: 1970
Šířka: 50 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 55 x 65 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč