68. Zátiší s konvalinkami

Autor: Zdeněk Sigmund
(1924 Praha - 2017 Pardubice)

signováno vlevo dole, rámováno, na reversu výstavní štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 52 cm, výška: 42 cm, rámování: 56 x 67 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:44 SELČ

Zbývá: 29d 23h 3m 11s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč