69. Zátiší s rakem

Autor: Zdeněk Sigmund
(1924 Praha - 2017 Pardubice)

Signováno vpravo nahoře, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 62,5 cm, rámování: 58 x 77 cm

Konec dražby: 10.01.2023 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč