Akt s kočkou I.

Autor: Zdeněk Sigmund
(1924 Praha - 2017 Pardubice)

tisk z doby autorova života, signováno vpravo dole, na reversu výstavní štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 39 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč