204. Podvečer na řece

Autor: Vilém Plozek
(1905 Brandýs nad Labem - 2001 Brandýs nad Labem)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1978
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 58 cm

Konec dražby: 12.12.2018 21:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč