25. Pohled na Prahu
Autor: Jana Leischnerová
(1937 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 31/60, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1984
Šířka: 29 cm, výška: 28 cm, rámování: 52 x 52,5 cm
Konec dražby: 14.07.2019 12:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč