Pohled na Prahu

Autor: Jana Leischnerová
(1937 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 31/60, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1984
Šířka: 29 cm, výška: 28 cm, rámování: 52 x 52,5 cm

Konec dražby: 14.07.2019 12:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč