113. Remorkér

Autor: Václav Junek
(1913 Kladno - 1976 Praha)

signováno vpravo dole, číslováno vledo dole 103/200, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 41 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč