Kůzlata

Autor: Václav Junek
(1913 Kladno - 1976 Praha)

Signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: volný list v paspartě

Konec dražby: 07.06.2022 21:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč