166. Kůzlata
Autor: Václav Junek
(1913 Kladno - 1976 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: volný list v paspartě
Konec dražby: 07.06.2022 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč