Japonská geiša

Autor: Václav Junek
(1913 Kladno - 1976 Praha)

signováno vpravo dole, zasleno, rámováno
Šířka: 31 cm, výška: 44 cm, rámování: 51 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 19.07.2021 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč