189. Zátiší s ovocem a vázou
Autor: Václav Junek
(1913 Kladno - 1976 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno v řezaném blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 70 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 22:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč