204. Pivoňky ve váze
Autor: Václav Junek
(1913 Kladno - 1976 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v galerijním rámu
Technika: olej na překližce, datace: 1941
Šířka: 49 cm, výška: 69 cm, rámování: 87 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 22:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč