1. Horská scenérie

Autor: Josef Jambor
(1887 Pohledec - 1964 Tišnov)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1956
Šířka: 35 cm, výška: 26 cm, rámování: 44 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.06.2020 20:00 SELČ

Zbývá: 2d 19h 7m 22s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč