1. Krajina

Autor: Josef Jambor
(1887 Pohledec - 1964 Tišnov)

signováno vpravo dole, původní blondel rám, certifikát pravosti přiložen, konzultováno s PhDr Michaelem Zachařem, doba vzniku 1928-1935
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 51 cm, rámování: 63 x 73 cm

Konec dražby: 10.12.2018 18:09

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč