1. Na Blatinách u Německého
Autor: Josef Jambor
(1887 Pohledec - 1964 Tišnov)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis a místopisné určení, zaskleno galerijním sklem a rámováno v původním rámu.
Technika: olej na plátně, datace: 1944
Šířka: 39,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 45 x 54 cm
Konec dražby: 10.01.2023 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč