Statek

Autor: Josef Jambor
(1887 Pohledec - 1964 Tišnov)

Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 20,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 26 x 30 cm

Konec dražby: 10.05.2021 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč