Zátiší

Autor: František Motyčka
(1877 Budislav - ?)

na reversu autorský přípis, rámováno nově
Technika: olej na plátně, datace: 1914
Šířka: 49,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 64 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 03.05.2021 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč