Vítání Rudé armády

Autor: Josef Semín
(1922 Praha - ?)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 76 cm, rámování: 81 x 105 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč