45. Bratislava

Autor: Elena Lazinovská
(1902 Beharovce, Slovensko - 2000 Bratislava)

signováno a datováno vvpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1956
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 53 x 71 cm

Konec dražby: 06.11.2018 18:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč