Pod stromy
Autor: Josef Urbánek
(1914 Dolní Studénky - 1980 Liberec)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1946
Šířka: 52 cm, výška: 40 cm, rámování: 63 x 73 cm
Konec dražby: 26.09.2023 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč