Za branou
Autor: Josef Urbánek
(1914 Dolní Studénky - 1980 Liberec)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevoryt, datace: 1946
Šířka: 27 cm, výška: 22 cm, rámování: 43 x 45 cm
Konec dražby: 26.09.2023 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč